Новина

Презентація експонатів від Радомишльського народного краєзнавчого музею

 

Презентація експонатів від Радомишльського народного краєзнавчого музею:

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1430216483988095&id=85...

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ПОЛІСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ У СФЕРІ ТУРИЗМУ

Управління культури Житомирської міської ради співпрацюватиме з Поліським національним університетом у сфері туризму. Таку співпрацю визначає Меморандум, що підписаний сьогодні, 22 лютого, Ілоною Колодій, начальницею управління культури, та Олегом Скиданом, ректором університету.
Зазначається, шо співпраця стосується культурної, творчої, освітньої, навчально-методичної, науково-дослідної, туристичної та виховної роботи. Сторони також об’єднають зусилля у вирішенні завдань і проблем проходження практики студентів, їх консультування.

Сучасні тенденції розвитку галузі землеробства: проблеми та шляхи їх вирішення

За підтримки ПМГ ПРООН/ГЕФ в Україні та Житомирського національного агроекологічного університету 13 червня 2019 року в м. Житомирі проходить міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку галузі землеробства: проблеми та шляхи їх вирішення».

Запрошуємо долучити до ініціативи щодо збору інформації про кращі практики сталих закупівель у сфері туризму

В рамках реалізації проекту "Трансформування  туризму в країнах, що розвиваються та малих острівних державах, що розвиваються, для прискорення ресурсоощадного розвитку з низьким рівнем викидів вуглецю" (

Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційний менеджмент сталого туризму в національних парках"

Мінприроди спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління проводить Міжнародну науково-практичну конференцію "Інноваційний менеджмент сталого туризму в національних парках", яка відбудеться 12 грудня 2016 року.

Деталі за посиланням:/sites/default/files/upload/list_go_shchodo_konferenciyi_z_turizmu_2.jpg

Розробка Divilon