Новина

Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційний менеджмент сталого туризму в національних парках"

Мінприроди спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління проводить Міжнародну науково-практичну конференцію "Інноваційний менеджмент сталого туризму в національних парках", яка відбудеться 12 грудня 2016 року.

Деталі за посиланням:/sites/default/files/upload/list_go_shchodo_konferenciyi_z_turizmu_2.jpg

Замок "Радомисль" запрошує всіх бажаючих до свякування Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят

 

 

Замок "Радомисль" запрошує всіх бажаючих до свякування Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.

Детальніше за посиланням:
http://www.radozamok.com.ua/ua/

Партнерською мережею "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" за підтримки ПМГ ГЕФ розроблено калькулятор екологічного сліду

 

Партнерською мережею "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" за підтримки ПМГ ГЕФ розроблено калькулятор екологічного сліду, який відображає міру потреб людини в екосистемах планети.

Обчислити свій екологічний слід можна за посиланням http://www.ecoosvita.org.ua/calc

Після проходження тесту, обдумайте свій результат та спробуйте змінити свої повсякденні звички, щоб зменшити цей показник.

Запрошення до участі у грантовому конкурсі проектних пропозицій Проекту ПРООН – ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»

 

Проект  ПРООН – ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» запрошує до участі у грантовому конкурсі проектних пропозицій «Вивчення якості пелет, доступних на українському ринку».

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні громадські організації, що мають відповідний досвід та займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства.

Розробка Divilon