Майстер-клас

КРЕМ-МЕД – СМАЧНО ТА КОРИСНО!

Мед є дуже корисним для людей тому, що містить цілий набір мікро- та макроелементів, які так необхідні для людського організму. Відомо, що якісний, натуральний мед в період зберігання кристалізується, для нього це є звичайним станом. Правда, такий стан речей викликає труднощі з його вживанням. Більшість людей люблять рідкий мед і не розуміють, чому він кристалізується, такий продукт нелегко діставати з банки, так і зацукрований варіант не всім приємний на смак, рідкий мед набагато смачніший та ароматніший.

Дерев'яні вироби своїми руками

Виготовити свої власні дерев'яні вироби не так вже й складно. Особливо, якщо під рукою є всі необхідні інструменти. Виготовити з дерева можна такі корисні речі як деревяні ложки, вилки, ступки, миски, тарілки та багато іншого.

Вироби із солоного тіста

Ви можете перерахувати все, що можна зробити з тіста? Ви думаєте, що це тільки буханці, плюшки і пиріжки з капустою? Ні, з тіста (не зовсім, правда, простого) ще можна виліпити інтер'єрні вироби, які нічим не відрізняються від керамічних.
Солоне тісто — чудовий матеріал для інтер'єрних виробів. Чудовий у всіх відносинах. Я можу навіть перерахувати всі ці переваги:
- бездоганна екологічність компонентів матеріалу;
- пластичність і податливість в роботі, не потрібно так довго розминати, як полімерну глину;

Вишивка

Вишивка хрестом - це мистецтво, яке дозволяє створювати справжні шедеври. Картини, виконані самостійно, цінуються не тільки як оформлення власної квартири або будинку, але дуже часто вони стають незабутнім подарунком для рідних і близьких людей.

 

Виготовлення ляльки-мотанки

Народна лялька-мотанка без перебільшення є унікальним явищем традиційної культури українців. Вона своєрідно-оригінальна за способом виготовлення, складно-проста за декоративною палітрою. Для створення ляльки-мотанки наші пращури використовували підручний матеріал. Все, що траплялося в домі з текстилю і було не потрібне йшло в діло: шматки старої сорочки, постелі, старий одяг, який залишився з діда-прадіда, стрічки, намисто, або ж сухі квіти, ягоди тощо. Рекомендуємо усім новачкам поритися у шафі, і вибрати речі, які викинути шкода, а носити не будеш.

Розробка Divilon