Радомишль-Малин

Маршрут Радомишль - Малин

 

Передбачається, що засобом пересування для проходження даного маршруту служитиме велосипед. Однак, можливо також використати інший транспортний засіб і навіть частину маршруту пройти пішки. Маршрут розроблений таким чином, що туристи можуть не проходити його до кінця, а вибрати лише певну його ділянку. Даний маршрут відображає всю красу природи та культурного спадку регіону. Також після проходження маршруту туристи познайомляться з культурою та побутом місцевого населення і основними проблемами в регіоні, відвідають безліч цікавих місць, можливо побачать рідкісні види флори і фауни, добре проведуть час та відпочинуть.

 

Зупинка 1. Радомишль

Отже, маршрут починається з м. Радомишля. Без особливих зусиль можна дійти до центру міста, де можна побачити Свято-Миколаївський храм, невеличкий парк, монумент загиблим воїнам під час Другої світової війни та водонапірну вежу, яка є символом міста. У місті є й інші цікаві місця, Більш детальна інформація про м. Радомишль можна знайти у розділі "Перлини регіону" нашого сайту.

 

Зупинка 2. Околиці с. Лутівка

Після виїзду з м. Радомишль, перед с. Лутівка можна зробити першу зупинку для відпочинку на лоні природи. Тут розміщується каскад озер, а навколо них квітучі луки та недалеко сосновий ліс. Нерідко можна побачити водоплаваючих птахів. 

 

Зупинка 3. Лутівка

Саме село Лутівка теж є досить цікавим для подорожуючого. Прямо навпроти церкви та пам'ятника невідомому солдатові знаходить дуже гарна дерев'яна капличка, всередині якої знаходиться джерело із цілющою водою. 

 

Зупинка 4. Велика Рача

Від с. Мала Рача до с. Велика Рача розташовується дуже гарний сосновий ліс, який може служити не тільки місцем відпочинку, але тут також можна знайти численні види їстівних грибів та деяких ягід. 

 

Зупинка 5. Межирічка

Вже дорогою до с. Межирічка можна побачити старий пам'ятник та неймовірно гарний зелений "коридор" із тополі, що дарує приємну прохолоду та зачаровує своєю таємничістю. В центрі села знаходиться стара дерев'яна церква, а саме село оточене квітучими луками та сосновими лісами. В селі та його околицях є багато ставків, серед них є і платні з облаштованими місцями для рибловлі та відпочинку. 

 

Зупинка 6. Меделівка

В околицях с. Моделівка знаходиться дуже гарний ставок для ловлі риби та відпочинку. Ставок платний. Орієнтовна вартість - 100 грн./добу. Ставок обладнаний місцями для відпочинку. Навколо ставка гарні квітучі луки та прекрасні соснові ліси.

 

Зупинка 7.Вишевичі

Село Вишевичі оточене луками із типовою лучною рослинністю з домінуванням півників, видів осоки, рогозу, комишу та інших видів. Недалеко звідси і до р. Тетерів.

 

Зупинка 8. Веприн

Є в околицях с. Веприн і покинутий яблуневий сад, і багатий сосновий ліс з чорницею і грибами, є і обладнані місця для відпочинку.

 

Зупинка 9. Вирва

Далі по маршруту в сторону с. Вирва у сосновому лісі знаходиться розплідник диких тварин, де можна побачити справжніх диких кабанів та косуль. Довколишній ліс багатий на цілющі трави, ягоди та гриби. Також тут знаходиться цілюще джерело з обладнаними місцями для відпочинку.

 

Зупинка 10. Ірша

Ірша оточена сосновим лісом, де зустрічаються обладнані стоянки для відпочинку. Крім того, в с. Ірша є залізнична станція, тому туристичний маршрут можу тут як розпочатися, так і закінчитися. 

 

Зупинка 11. Федорівка

В околицях с. Федорівка є величезний ставок з чистою водою та піщаним плажем, оточений сосновим лісом та луками. 

 

Зупинка 12. Гранітне

А біля с. Гранітне на березі р. Ірша розміщуєьться дуже гарні галявини, де може розміститися багато людей. Тут можна влаштувати непоганий літній відпочинок.

 

Зупинка 13. Малин

Нареші наш маршрут приведе подорожуючого до м. Малин, куди можливо не всі доберуться, але для найполегливіших, тут знайдеться що побачити. У Малині є і музеї, і парки, і пам'ятники, і просто гарні місця для відпочинку. Детально про цікаві місця малина на нашому сайті у рубриці "Перлини регіону".

 

 

 

Розробка Divilon