Радомишль-Коростишів

Маршрут Радомишль-Коростишів

Передбачається, що засобом пересування для проходження даного маршруту служитиме велосипед. Однак, можливо також використати інший транспортний засіб і навіть частину маршруту пройти пішки. Маршрут розроблений таким чином, що туристи можуть не проходити його до кінця, а вибрати лише певну його ділянку. Даний маршрут відображає всю красу природи та культурного спадку регіону. Також після проходження маршруту туристи познайомляться з культурою та побутом місцевого населення і основними проблемами в регіоні, відвідають безліч цікавих місць, можливо побачать рідкісні види флори і фауни, добре проведуть час та відпочинуть.

Зупинка 1. Радомишль
Отже, маршрут починається з м. Радомишля. Без особливих зусиль можна дійти до центру міста, де можна побачити Свято-Миколаївський храм, невеличкий парк, монумент загиблим воїнам під час Другої світової війни та водонапірну вежу, яка є символом міста. У місті є й інші цікаві місця, Більш детальна інформація про м. Радомишль можна знайти у розділі "Перлини регіону" нашого сайту.

 

Зупинка 2. Кочерів

Мальовниче село Кочерів знаходиться на автомагістралі Чоп-Київ. Село оточене сосново-дубовими лісами. Є багато гарних місць для відпочинку.

 

Зупинка 3. Царівка

Село Царівка

 

Зупинка 4. Городське

Городське поселення виникло 4 тисячоліття до нашої ери. Скарбами сьогоднішнього Городського є три городища часів Пізнього Трипілля - пам’ятки археології. В приміщенні місцевої школи створено музейну краєзнавчу кімнату, в якій педагоги поєднали результати досліджень з народознавчими матеріалами.
Природнім скарбом Городського по праву можна назвати цінне відслонення пегматиту з небаченим агрегатним скупченням мусковіту, що має наукове значення.
У 2000 році поблизу села створено Святодухівський чоловічий монастир Київського патріархату. В монастирі зберігаються великі святині – мощі святих: Пантелеймона Цілителя, Георгія Побідоносця, Ніни, Варвари та ін.
У селі є культурно-мистецький центр «Поліська хата». Будівля «Поліської хати» збудована з дерева зрубним способом більше ста років тому, покрита солом’яним дахом. У житловій кімнаті чотири вікна, діючі піч та грубка, глиняна підлога. Інтер’єр хатини відновлено максимально до реального періоду її побудови. Предмети старовини: рушники, скатертини, посуд, меблі тощо, – допомагають створити атмосферу музею у реставрованій будівлі. У центрі надаються різноманітні екскурсійні та туристичні послуги.

 

Зупинка 5. Коростишів

Коростишів - чарівне поліське містечко, оточене значними лісовими масивами. У місті є невелика дерев'яна церква орієнтовно межі 19 — поч. 20 ст., а також бароковий костел. У місті збереглася також будівля колишньої поштової станції середини XIX ст., яка нині використовується як автобусна станція. В околицях міста знаходиться затоплений кар'єр, який служить чудовим місцем відпочинку для місцевих жителів та туристів.

 

 

 

 

 

 

Розробка Divilon