Ірша-Чоповичі

Маршрут Ірша-Чоповичі

 

Передбачається, що засобом пересування для проходження даного маршруту служитиме велосипед. Однак, можливо також використати інший транспортний засіб і навіть частину маршруту пройти пішки. Маршрут розроблений таким чином, що туристи можуть не проходити його до кінця, а вибрати лише певну його ділянку. Даний маршрут відображає всю красу природи та культурного спадку регіону. Також після проходження маршруту туристи познайомляться з культурою та побутом місцевого населення і основними проблемами в регіоні, відвідають безліч цікавих місць, можливо побачать рідкісні види флори і фауни, добре проведуть час та відпочинуть.

 

 

Зупинка 1. Ірша

Ірша оточена сосновим лісом, де зустрічаються обладнані стоянки для відпочинку. Крім того, в с. Ірша є залізнична станція, тому туристичний маршрут можу тут як розпочатися, так і закінчитися.

 

 

Зупинка 2. Вирва

За с. Вирва у сосновому лісі знаходиться розплідник диких тварин, де можна побачити справжніх диких кабанів та косуль. Довколишній ліс багатий на цілющі трави, ягоди та гриби. Також тут знаходиться цілюще джерело з обладнаними місцями для відпочинку.

 

 

Зупинка 3. Веприн

Є в околицях с. Веприн і покинутий яблуневий сад, і багатий сосновий ліс з чорницею і грибами, є і обладнані місця для відпочинку.

 

 

Зупинка 4.Вишевичі

Село Вишевичі оточене луками із типовою лучною рослинністю з домінуванням півників, видів осоки, рогозу, комишу та інших видів. Недалеко звідси і до р. Тетерів.

 

Зупинка 5. Меделівка

В околицях с. Моделівка знаходиться дуже гарний ставок для ловлі риби та відпочинку. Ставок платний. Орієнтовна вартість - 100 грн./добу. Ставок обладнаний місцями для відпочинку. Навколо ставка гарні квітучі луки та прекрасні соснові ліси.

 

 

Зупинка 6. Ворсівка

 

Перед в'їздом в с. Ворсівка знаходиться урочище Карачук. Тут знаходиться одне з найгарніших джерел Малинського району. Також тут можна побачити монумент на честь Війська Запорізького, адже у с.Ворсівка колись стояла сотня Київського полку. Саме урочище оточене лісовою місцевістю та невеличкими галявинами, де можна відпочити на природі. А у самому селі знаходиться стара цервка Св. Миколая. Детальніше про Ворсівку можна дізнатися в розділі "Перлини регіону" нашого сайту.

 

 

Зупинка 7. Малин

Нареші наш маршрут приведе подорожуючого до м. Малин, куди можливо не всі доберуться, але для найполегливіших, тут знайдеться що побачити. У Малині є і музеї, і парки, і пам'ятники, і просто гарні місця для відпочинку. Детально про цікаві місця малина на нашому сайті у рубриці "Перлини регіону".

 

Зупинка 8. Чоповичі

 

А для найнаполегливіших відкриється справжня перлина регіону - с. Чоповичі. Чоповичі - мальовниче місце, на березі річки Ірша. Головним туристичним об'єктом та місцем православного паломництва селища Чоповичі є урочище Кип'яче. В Чоповичах є два монастирі - чоловічий - Казанської ікони Божої матері, та жіночий - Св. митрополита київського Михаїла Московського патріархату. Урочище славиться цілющою водою, джерело ніколи не замерзало, навіть в найлютіші морози. При чоловічому монастирі є купальня, відкрита для всіх бажаючих. 

 

 

 

 

 

 

Розробка Divilon